Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Дом Текстил Чаршав за маса Божиќен чаршав 160
Божиќен чаршав 160
Божиќен чаршав 160 Божиќен чаршав 160

Божиќен чаршав 160

400 МКД

Бренд: германски

Град: Скопје

Материјали: сатен синтетички

Ознаки: зачуван многу

Состојба: многу добра

Додадено: 16.11.2023

Прегледи: 171

0

Употребен еднаш пред Ковидот и така стои. Околу 160 подолгата страна.

AnaJana

114
0

Членот го следат

86

Членот ги следи

25