Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Chicco relaksator
Chicco relaksator Chicco relaksator

Chicco relaksator

700 МКД

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: chicco relaksator

1
0

CHICCO-ov relaksator, mnogu malku koristen, sirok e i komoten. Pozadi ima kocnica i moze deteto da se lula za zaspivanje. Ne sum sugirna deka zn kade mi se kaisite, zatoa e i taa cena. Platnoto prakticno se vadi i pere.

Додадено: 24.5.2015 Прегледи: 783

kateg1981

8
0

Членот го следат

20

Членот ги следи

8