Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли Детски женски чизми за на дожд
Детски женски чизми за на дожд
Детски женски чизми за на дожд Детски женски чизми за на дожд

Детски женски чизми за на дожд

250 МКД

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: дожд женски детски чизми гумени

7
0

Одлични за на дожд и за во есен. Пишува број 31, но одговара на 34. Калапот е поголем. Гумени се.

Додадено: 5.10.2015 Прегледи: 1390

ElenaAK

3
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

41