Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Капа
Капа

Капа

200 МКД

Град: Куманово

Материјали: волница

Ознаки: капа зимска детска топла

0
0

Интересна капа со очиња, ушиња,носе за нашите најмили. може и нарачка за друга боја.

Додадено: 11.12.2016 Прегледи: 137

cvetkovska92

6
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

17