Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Toplincinja
Toplincinja Toplincinja

Toplincinja

Подари

Големина: 28

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: mekicki

Ознаки: teget

1
0

Noseni se samo vo gradinka. Gi podaruvam so kupeni detski obuvki, ili po cena za 100den.

Додадено: 27.1.2017 Прегледи: 173

NatasaGacevska

170
0

Членот го следат

196

Членот ги следи

64