Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
блуза
блуза блуза

блуза

100 МКД

Големина: 152

Бренд: ххх

Град: Неготино

Материјали: памук

Ознаки: ххх

1
0

Блузата е за возраст од 6- 8 години.Повелете прасајте димензии

Додадено: 12.2.2017 Прегледи: 95

DanielaDzo

10
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4