Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
комплет
комплет комплет комплет

комплет

200 МКД

Големина: 92

Град: Неготино

Материјали: тексас

Ознаки: ххх

0
0

Комплет за детенце на возраст од 1-2 години.Палтото и панталоните имаа внатрешна постава.

Додадено: 12.2.2017 Прегледи: 139

DanielaDzo

10
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

4