Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bluzicka detska
Bluzicka detska Bluzicka detska

Bluzicka detska

200 МКД

Големина: 104

Бренд: ****

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: bordo prugi

1
0

Podebelka bluzicka. zdrava bez mana, odgovara za detence do 4,5 godnki.

Додадено: 4.3.2017 Прегледи: 72

NatasaGacevska

162
0

Членот го следат

186

Членот ги следи

93