Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Бебешка кадичка
Бебешка кадичка Бебешка кадичка Бебешка кадичка Бебешка кадичка

Бебешка кадичка

500 МКД

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: пластична бела када кадичка

5
0

Бебешка кадичка со апликација од Winnie Pooh. Кадичката има вграден термометар, кој иако е излитен - функционира. Кадичката е користена релативно малку. Со кадичката иде гратис и фротирски држач за бебето.

Додадено: 13.11.2012 Прегледи: 1197

cvetkovski

4
0

Членот го следат

31

Членот ги следи

10