Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Brojki i bukvi baloni
Brojki i bukvi baloni

Brojki i bukvi baloni

100 МКД

Бренд: italijanski

Град: Скопје

Материјали: латекс балони baloni

Ознаки: хелиум

11
0

Продажба на балони на мало и големо со хелиум и обични.

Додадено: 9.10.2017 Прегледи: 2839

BaloniMK

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0