Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Тренерки
Тренерки

Тренерки

300 МКД

Големина: 140

Бренд: нема

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: тренерки

2
0

Носени тренерки, но бргу му станаа мали. Дуксерот има многу мало дупче. За 7-8 години.

Додадено: 14.10.2017 Прегледи: 287

LjubicaC

43
0

Членот го следат

34

Членот ги следи

0