Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Gymboree elece  ili komplet
Gymboree elece  ili komplet Gymboree elece  ili komplet Gymboree elece  ili komplet Gymboree elece  ili komplet

Gymboree elece ili komplet

150 МКД

Големина: 104

Бренд: gymboree

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: elece

2
0

Mnogu shizicko elece od amerikanskata marka Gymboree, br. 4 koe e otrilika od 4-6/7 godini. Moze da se iskombinira so belata kosulka od istata marka i kravatata, kako sto e slikano. Ako se zemat site tri zaedno 350 mkd.

Додадено: 14.11.2017 Прегледи: 83

Mikrobi

42
0

Членот го следат

52

Членот ги следи

11