Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Палто капут со чизмички комплет
капут со чизмички комплет
капут со чизмички комплет капут со чизмички комплет капут со чизмички комплет

капут со чизмички комплет

1200 МКД

Големина: 68

Бренд: early days

Град: Кавадарци

Материјали: памук

Ознаки: палто капут чизмички

2
0

Капутот и чизмичките се во одлична состојба многу малку носени, купени се од Англија, многу добар квалитет.

Додадено: 15.11.2017 Прегледи: 98

татјана

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0