Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Skafander
Skafander

Skafander

678 МКД

Големина: 74

Град: Кавадарци

Материјали: pamucno

Ознаки: skafander zimsko palto

1
0

Skafanderot odvnatre e pamucen so meko krzno a iznadvor e so suskavec koj ne propusta veter .

Додадено: 15.11.2017 Прегледи: 68

татјана

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0