Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли rez* Vodootporna cizmicka 33
rez* Vodootporna cizmicka 33
rez* Vodootporna cizmicka 33 rez* Vodootporna cizmicka 33

rez* Vodootporna cizmicka 33

950 МКД

Големина: 33

Бренд: goratex

Град: Куманово

Материјали: koza

Ознаки: goratex

2
0

Ednas dvapati obueni kako novi preubavi vodootporni cizmicki so zastitna membrana br 33 Orginal cizmicka kupena mnogu skapo ja davam po minimalna cena da ne mi stoi doma bidejci na nas ni e mala

Додадено: 4.12.2017 Прегледи: 247

pavelce

17
1

Членот го следат

44

Членот ги следи

14