Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Костим Детски женски тренерки
Детски женски тренерки
Детски женски тренерки Детски женски тренерки Детски женски тренерки Детски женски тренерки Детски женски тренерки

Детски женски тренерки

300 МКД

Големина: 92

Бренд: smile yes

Град: Скопје

Материјали: 35%полиестер 65%памук

Ознаки: zimski тренерки детски

4
0

Дебелки мекани тренерки за 24 месеци, моделот е некако по мал и мислам дека одговара повеќе за 18-24 месеци.дебелки тренерки, горното е светло розево со пеперутки а толниот дел е сива боја.добро сочувани, како нови.

Додадено: 12.2.2018 Прегледи: 1172

aleksber

7
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2