Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Novi shpihozni
Novi shpihozni Novi shpihozni Novi shpihozni

Novi shpihozni

200 МКД

Град: Скопје

Материјали: plis

Ознаки: novi

3
0

Novi plishani shpihozni,samo se isprani ne se noseni...brzo raste dete:) Od 3-6 meseci Dvete za 200 Shpihoznite si imaat svoe kapche,i dvete si odat komplet so kapce

Додадено: 19.2.2018 Прегледи: 160

Karamiha

96
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

22