Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Облека за деца
Облека за деца Облека за деца Облека за деца Облека за деца Облека за деца

Облека за деца

180 МКД

Град: Штип

Материјали: памучни

Ознаки: ново

1
0

Кошулата е од Америка нова, величина за 3 годишно дете изработена од памук. Бермудите се со величина број 6 изработени од 100% памук, нови. Светло крем боја. Целиот комплет е 300 денари.

Додадено: 15.3.2018 Прегледи: 156

Manevi

2
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

11