Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Лот бр.4
Лот бр.4 Лот бр.4 Лот бр.4 Лот бр.4

Лот бр.4

600 МКД

Големина: 104

Бренд: микс

Град: Скопје

Материјали: разно

Ознаки: блуза бањарка

0
0

Убави парчиња, сите се бр. 4. Зачувани, бренд (има Okaidi, Premaman, Teranova, HM и др.). Бањарката е унисекс дизајн и е мак. производство. Не ги делам.

Додадено: 23.4.2018 Прегледи: 188

VButik

50
0

Членот го следат

78

Членот ги следи

18