Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Wenice maichka
Wenice maichka Wenice maichka Wenice maichka Wenice maichka Wenice maichka

Wenice maichka

150 МКД

Големина: 158

Бренд: wenice

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: crvena maichka

0
0

Super maichka , preubav pamuk. 13-15 g ili 158 cm , a moze duri i do M za mlad tinejdzer. Zatoa dimenzii, pa ke si procenite sami : Ramenici: 45cm Gradi od rab do rab: 50cm + se rastegnuva do 63cm Celosna dolzina: 65cm

Додадено: 31.5.2018 Прегледи: 53

Blondie

203
0

Членот го следат

119

Членот ги следи

3