Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Скафандер
Скафандер Скафандер Скафандер Скафандер

Скафандер

200 МКД

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: ххх

2
0

Скафандер дали 2-3 пати е облечен.Преубав,претопол но има едма мана на работ (види последна слика) е расшиен.Купен е 1500 ден а го продавам под цена бидејќи е расшиен.За возраст околу 2 год зависи од детето а на него пишува бр.14

Додадено: 4.6.2018 Прегледи: 218

natali061

34
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

35