Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Две фустанчиња за една цена
Две фустанчиња за една цена
Две фустанчиња за една цена

Две фустанчиња за една цена

350 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: фустанчиња

0
0

Две памучни фустанчиња едното е на H&M другото на BERTI,величина 110 едното е долго мерено од прерамки до долу 63cm,а другото мерено од раменици до долу 58cm .Малце носени.Купени во Германија

Додадено: 9.6.2018 Прегледи: 64

Detskaobleka

173
0

Членот го следат

211

Членот ги следи

2