Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski fustan
Detski fustan Detski fustan Detski fustan Detski fustan

Detski fustan

200 МКД

Големина: 152

Бренд: xxx

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: belo letno

2
0

Sportska varijanta na fustance..klot belo si zakopcuvanje na nitni.. Vel.10/11g

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 59

Capricorn

37
1

Членот го следат

28

Членот ги следи

5