Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detski fustan
Detski fustan Detski fustan Detski fustan

Detski fustan

150 МКД

Големина: 140

Бренд: h&m

Град: Скопје

Материјали: pamuk likra

Ознаки: kafeno letno

0
0

Sportska varijanta na fustance...kafeno so vrvka za stegnuvanje po zelba..bez maana.. Vel.146 ili za 9/10g

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 40

Capricorn

37
1

Членот го следат

28

Членот ги следи

5