Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detska maicka
Detska maicka Detska maicka Detska maicka Detska maicka

Detska maicka

150 МКД

Големина: 152

Бренд: trn

Град: Скопје

Материјали: pamuk saten

Ознаки: crna letna

0
0

Na teranova, doteruvacka bluzicka, kombinacija pamuk/saten..satenot e mek i ne stojat kruto rakavite.. Vel.za 10/11g

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 37

Capricorn

37
1

Членот го следат

28

Членот ги следи

5