Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Пакет
Пакет

Пакет

300 МКД

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: ново

1
0

Ново цената е за комплет Glanc novi nenoseni: -bebeshki paticinja -gumirano logavce -letno bodi + -samo isprani (ne se nikogas obleceni mali bea) shpihozni prekrasni pamucni so aplikacija mecinja -ednas obleceni i isprani pizamki komplet so kapce GRATIS golemo pakuvanje nova neotvorena krema za race

Додадено: 13.6.2018 Прегледи: 121

Karamiha

96
0

Членот го следат

33

Членот ги следи

22