Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сандали
Сандали Сандали Сандали

Сандали

250 МКД

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: сивки,жолти

0
0

Сандачиња бр 26 удобни и квалитетни.С сочувани и малку носени.

Додадено: 22.6.2018 Прегледи: 120

bettylo

4
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

3