Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сукња
Сукња

Сукња

90 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: сукња

0
0

Сукњичка малце носена,бројчето е 1 но според мене може да се носи и до 2 години се зависи од детенцето.

Додадено: 3.7.2018 Прегледи: 48

Detskaobleka

174
0

Членот го следат

210

Членот ги следи

2