Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Barbi suknjice za plaza
Barbi suknjice za plaza Barbi suknjice za plaza Barbi suknjice za plaza

Barbi suknjice za plaza

100 МКД

Големина: 140

Бренд: jumbo

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: plaza barbie

0
0

Suknjice na preklop.. Tri pati obleceno na plaza :) Rozevo So Barbie 8-10godini

Додадено: 12.7.2018 Прегледи: 56

tanja1030

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0