Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли Ipanema сандали 28/29
Ipanema сандали 28/29
Ipanema сандали 28/29 Ipanema сандали 28/29

Ipanema сандали 28/29

200 МКД

Големина: 29

Бренд: ipanema

Град: Скопје

Материјали: гума

Ознаки: сандали, ipanena

0
0

Сандали Ipanema, 28/29eur. Носени една сезона, квалитетот е несомнен...

Додадено: 17.7.2018 Прегледи: 47

girl1985

26
0

Членот го следат

27

Членот ги следи

37