Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека LC WAIKIKI Нова сукња
LC WAIKIKI Нова сукња
LC WAIKIKI Нова сукња

LC WAIKIKI Нова сукња

150 МКД

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: сукња

2
0

LC WAIKIKI Нова сукња ,величина на нејзе пишува 134/140 или 9-10години.Сукњата на струкот внатрешно има ластик и копчиња па така да може да се прилагоди според детенцето.Слободно може да се искористи и за подарок.

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 72

Detskaobleka

173
0

Членот го следат

211

Членот ги следи

2