Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Стартки
Стартки

Стартки

350 МКД

Големина: 32

Бренд: converse

Град: Тетово

Материјали: платнени

Ознаки: converse

0
0

Стартки, оргинал малку се носени ама сепак треба да се исперат инаку во супер состојба се

Додадено: 10.8.2018 Прегледи: 47

MarijaJ000

3
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

6