Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Western express train НОВ
Western express train НОВ Western express train НОВ Western express train НОВ

Western express train НОВ

1000 МКД

Бренд: хх

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: ефектен

8
0

Возот е донесен од Грција... Останат така неотоакуван. Може да ви послужи и за подарок. Скоро три метри лента(шини) звучни ефекти и визуелни (испушта чад додека се движи). Користи батерии. Сосе нив и го добивате.

Додадено: 14.8.2018 Прегледи: 364

филипче

114
0

Членот го следат

66

Членот ги следи

0