Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Converse original
Converse original	Converse original

Converse original

300 МКД

Големина: 26

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: textil

Ознаки: brendirani

1
0

Maski patki original converse all star , vo odlichna sostojba Broj 26 , dolzina na vloshka 17 sm

Додадено: 18.9.2018 Прегледи: 46

sararoland

47
1

Членот го следат

12

Членот ги следи

0