Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Распродажба
Распродажба Распродажба Распродажба Распродажба Распродажба

Распродажба

111 МКД

Големина: 86

Бренд: ....

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: .....

0
0

Дуксери на теранова,блуза и џемпер.Сите се вел.1-2 или 80-86 иако на некои пишува и 92 за дете 1-2год.Цена предложете вие

Додадено: 3.10.2018 Прегледи: 75

VendiSk

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11