Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ново со етикета
Ново со етикета Ново со етикета Ново со етикета

Ново со етикета

4 МКД

Големина: 92

Бренд: .....

Град: Скопје

Материјали: ......

Ознаки: .....

1
0

Нова кошула со етикета,ептен штосна.Цена 400ден.За нови артикли молам без размена, за се останато може секаков договор

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 76

VendiSk

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11