Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ОВС панталони
ОВС панталони ОВС панталони ОВС панталони ОВС панталони

ОВС панталони

4 МКД

Големина: 92

Бренд: овс

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: крем сива боја

0
0

Панталини памучни тенки пролетни.Распакувсни и перени за носење но не се облечени воопшто.Цена 250ден.

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 45

VendiSk

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11