Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки

Фармерки

4 МКД

Големина: 92

Бренд: ....

Град: Скопје

Материјали: ....

Ознаки: ...

0
0

Фармерки нови не се носени но немаат етикета, така ги добивме,бр. 2-3.Цена 150ден

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 31

VendiSk

20
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

11