Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Комплет
Комплет Комплет Комплет

Комплет

1 МКД

Големина: 86

Бренд: ваикики

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: облечен само еднаш

1
0

Комплет панталони+кошула+елек+машна.Одговара за дете од 12-24 месеци.Како ново облечен само еднаш .Цена 550ден.

Додадено: 4.10.2018 Прегледи: 45

VendiSk

20
0

Членот го следат

10

Членот ги следи

10