Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Новогодишна чизма
Новогодишна чизма Новогодишна чизма Новогодишна чизма Новогодишна чизма

Новогодишна чизма

150 МКД

Бренд: германски

Град: Битола

Материјали: нз

Ознаки: нз

2
0

Новогодишна чизма совршена за декорација или за пакување на новогодишен подарок.

Додадено: 30.11.2018 Прегледи: 109

bonbons

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0