Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Патики
Патики

Патики

300 МКД

Големина: 22

Бренд: адидас

Град: Скопје

Материјали: еко кожа

Ознаки: како нови

0
0

Адидас патики,носени но одлично сочувани

Додадено: 14.1.2019 Прегледи: 51

Fashion32

13
0

Членот го следат

21

Членот ги следи

3