Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Detsko dzemperce
Detsko dzemperce Detsko dzemperce Detsko dzemperce

Detsko dzemperce

ПРОДАДЕНО

Големина: 140

Бренд: nz

Град: Скопје

Материјали: masinska pletka

Ознаки: sivo so cirkoni

0
0

Sivo kratko dzemperce so cirkoncinja I masnicki od prednata strana. Lesno za kombiniranje. Odgovara na 9-10 godini

Додадено: 28.1.2019 Прегледи: 93

B.I.B.I

17
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

3