Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan i vence
Fustan i vence Fustan i vence Fustan i vence

Fustan i vence

2500 МКД

Големина: 92

Бренд: angliski brend

Град: Кичево

Материјали: tul

Ознаки: novo

0
0

Prekrasen komplet fustan I vence za vasite najmili, golemini od 80 pa se do 7 good, cena na komplet 2500 den, fiksna cena bez razmeni, fustanot e samo 2000 , venceto 500

Додадено: 28.1.2019 Прегледи: 132

avonmk

208
0

Членот го следат

273

Членот ги следи

269