Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Палто Детска зимска јакна
Детска зимска јакна
Детска зимска јакна Детска зимска јакна

Детска зимска јакна

500 МКД

Големина: 80

Град: Прилеп

Материјали: полиестер

Ознаки: детска машка јакна

0
0

Детска машка зимска јакна носена само 1 месец. Како нова

Додадено: 10.3.2019 Прегледи: 46

kekata

5
0

Членот го следат

48

Членот ги следи

64