Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzemperce
Dzemperce Dzemperce

Dzemperce

200 МКД

Големина: 128

Бренд: detski

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dzemperce

1
0

Dzemperce bez nikakvi tragi na nosenje. Ednostavno preubavo, na nas veke malo.

Додадено: 17.3.2019 Прегледи: 53

Ireena

27
1

Членот го следат

22

Членот ги следи

33