Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Облека Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc
Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc
Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc

Breeze fustan za 5-6god+podarok Place shorc

300 МКД

Големина: 122

Бренд: breeze barmy

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: fustan

1
0

Preslatko fustanche za 5/6 godini devojche. Od kolekcijata na Breeze. Noseno e samo na dva rodendeni po dva chasa . Fustani nosime samo togas. Pamukot e preubav, a fustanot e kako nov. Dezen i boi isto preubavi. Podarok Place shorc - bez nedostatoci

Додадено: 31.3.2019 Прегледи: 40

Blondie

210
0

Членот го следат

121

Членот ги следи

3