Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Wenice maichka M
Wenice maichka M Wenice maichka M Wenice maichka M Wenice maichka M Wenice maichka M

Wenice maichka M

150 МКД

Големина: 158

Бренд: wenice

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: wenice maichka

0
0

Wenice maichka , preubav pamuk. 12-15 g ili 158 cm , a moze duri i do M za mlad tinejdzer. Zatoa dimenzii, pa ke si procenite sami : Ramenici: 45cm Gradi od rab do rab: 50cm + se rastegnuva do 63cm Celosna dolzina: 65cm

Додадено: 2.4.2019 Прегледи: 49

Blondie

210
0

Членот го следат

123

Членот ги следи

3