Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли детски машки патики okaidi 22
детски машки патики okaidi 22
детски машки патики okaidi 22 детски машки патики okaidi 22 детски машки патики okaidi 22 детски машки патики okaidi 22

детски машки патики okaidi 22

300 МКД

Големина: 22

Бренд: okaidi

Град: Скопје

Материјали: текстил гума

Ознаки: патики детски

0
0

детски машки патики окаиди. сочувани, врвките се ластик и се закопчуваат со лепенка.

Додадено: 18.4.2019 Прегледи: 46

aleksber

6
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

2