Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zensko kompletce
Zensko kompletce Zensko kompletce Zensko kompletce

Zensko kompletce

500 МКД

Големина: 80

Бренд: /

Град: Битола

Материјали: ///

Ознаки: ///

0
0

Ubavo nezno i meko zensko kompletce za 1-1,5 god,novo,noseno samo kapceto nekolku pati.Kompletot sodrzi tirolce,salce,kapce i corapcinja do kolena.Tipsko e mnogu

Додадено: 23.4.2019 Прегледи: 52

Marina1982

6
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

4