Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Катче за мајките Чевли SHECHERS Patiki so led diodi vel 32- 1500 den
SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den
SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den SHECHERS Patiki so led diodi vel 32-  1500 den

SHECHERS Patiki so led diodi vel 32- 1500 den

ПРОДАДЕНО

Големина: 32

Бренд: shechers

Град: Скопје

Материјали: mesav

Ознаки: detsko

0
0

Kvalitetni patiki detski marka skechers broj 32 so gon so led diodi sto svetat vo 7 razlicni boi ima i usb kabel za polnenje na bateriite.Patikite se malce noseni zosto brzo gi porasna.

Додадено: 24.4.2019 Прегледи: 88

nakitce

233
0

Членот го следат

225

Членот ги следи

0